Студентський парламент

Студентський парламент – виконавчий орган студентського самоврядування, який обирається на конференціях студентів і відображає позицію молоді в різних сферах освітньої діяльності колективу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, координує роботу всіх органів студентського самоврядування, бере активну участь в організації та проведенні різноманітних заходів, покликаних всебічно сприяти навчальній, науковій, громадській, спортивній та творчій активності студентів.
У центрі роботи координація студентського самоврядування, яка передбачає створення умов самореалізації молодих людей в інтересах особистості, суспільства та держави. А також захист прав студентів нашого університету.
 Іншими словами, цей орган покликаний створювати всі умови для того, щоб життя сучасного студентства в ЧНУ було цікавим, захоплюючим та приносило хороші результати.
 Функціонування Студентського парламенту здійснюється в таких основних напрямках, відповідно до відділів парламенту: навчально-наукового, культурно-масового, інформаційного, соціального та спортивного. 

Склад Студентського парламенту:

Секретар голови парламентської групи факультету педагогіки психології та соціальної роботи

Довга Ангеліна Аркадіївна


Голова парламентської групи факультету педагогіки психології та соціальної роботи

 Андрійчук Анастасія Тарасівна


Голова навчально-наукового відділу СП ФППСР – Романюк Ярослава 

Голова культурно-масового відділу СП ФППСР – Коваль Ольга

Голова інформаційного відділу СП ФППСР – Несвячена Неля 

Голова соціального відділу СП ФППСР – Пуюл Марина

Голова спортивного відділу СП ФППСР – Катеринюк Христина


Comments are closed