Студентський парламент

         Студентський парламент – виконавчий орган студентського самоврядування, який обирається на конференціях студентів і відображає позицію молоді в різних сферах освітньої діяльності колективу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, координує роботу всіх органів студентського самоврядування, бере активну участь в організації та проведенні різноманітних заходів, покликаних всебічно сприяти навчальній, науковій, громадській, спортивній та творчій активності студентів.

          Іншими словами, цей орган покликаний створювати всі умови для того, щоб життя сучасного студентства в ЧНУ було цікавим, захоплюючим та приносило хороші результати.

 

Інформаційний відділ — тут займаються розбудовою інфаструктури Студентського парламенту в соц.мережах та інших просторах мас-медіа.

 

Соціальний відділ — тут забезпечують захист прав і законних інтересів студентів. У своїй роботі ми керуємося законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністертва соціальної політики.

 

Культурно масовий відділ– це місце дивовижної казки, де організовуються найкрутіші заходи факультету.

Спортивний відділ — їхнім головним обов’язком є організація спортивного дозвілля студентів університету, тут завжди найактивніші і найпалкіші любителі спорту.

 

Студентське науково-практичне товариство (далі СНПТ) є об’єднанням студентів, що займаються науковою діяльністю.  СНПТ – одна з форм наукової діяльності студентів, спрямована на розширення їх наукового потенціалу й формування навичок науково-дослідної діяльності.

 

   Також на факультеті діє Волонтерський рух “Зелений промінь доброти”, ініціаторами створення якого був Студентський парламент факультету педагогіки, психології та соціальної роботи.

Мета – реалізація хороших намірів студентів, а також прагнення розповсюджувати та ділитись власною добротою

Ціль – допомогти якомога більшій кількості людей; їхня посмішка.

Чим ми будемо займатись?

  • Походи в дитячі будинки;
  • Проведення різноманітних цікавих занять, а також “солодка” допомога;
  • Рух для підтримки жінок/ дівчат, які стали жертвами домашнього насилля;  
  • Походи в будинки пристарілих;    
  •  Підтримка та допомога людям похилого віку.
  •  Соціальна адаптація та допомога студентам з ООП.

І це лише частина з того, чого ми прагнемо!

“Зелений промінь доброти” вірить, що усі особливі. Вірить в те, що доброта безмежна! Вірить, що кожен заслуговує бути щасливим!


Нормативно-правова база діяльності Студентського парламенту

⇒Положення про органи студентського самоврядування ЧНУ ім. Ю. Федьковича

⇒Положення_про_діяльність_СНПТ_ФППСР

Comments are closed